Serwis komputerów Apple

DGSI – doświadczenie i profesjonalizm

DGSI – serwis MacBook Warszawa – od samego początku istnienia urządzeń marki Apple na rynku zajmuje się ich serwisowaniem. Przez lata pracy z komputerami marki Apple znamy niemal każdy szczegół, każdy niuans związany z tym sprzętem

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami w celu ustalenia szczegółów w DGSI – serwis MacBook Warszawa. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, każdy problem.

Oferujemy darmową diagnozę w oparciu o którą dokonujemy wycenę naprawy.

DGSI – serwis MacBook Warszawa – DGSI 

DGSI - profesjpnalny serwis MacBook Warszawa

Naprawa Apple

Serwisowaniem sprzętu marki Apple zajmujemy się od samego początku istnienia tej marki na rynku. Czym charakteryzuje się praca ze sprzętem Apple? Urządzenia te mają specyficzną konstrukcję – z jednej strony są bardziej trwałe niż masowy sprzęt typu PC. Z drugiej zaś strony przez swoją nietypową konstrukcję ich naprawa zazwyczaj jest trudniejsza. Mamy dobry dostęp do wszelkich niezbędnych podzespołów. Dysponujemy wszelką wiedzą na temat wszelkich szczegółów, niuansów.
Podejście do sprawy
Komputery Apple wymagają naprawdę poważnego podejścia – nie przygotowane odpowiednio serwisy mają problem już nawet z samym otworzeniem komputera. Do tego po skręceniu praktycznie zawsze pozostają im śrubki co świadczy o niedbałym podejściu do tematu, braku pełnej wiedzy na temat konstrukcji mechanicznej tych urządzeń (śrubki zostają w przypadku gdy nie pamiętamy skąd odkręcaliśmy). Śrubek jest do tego bardzo wiele różnych – to własnie stanowi poważną komplikację.
Odmienna architektura

Komputery Apple mają zdecydowanie specyficzną konstrukcję tak mechaniczną jak i elektroniczną – wymagają więc diametralnie innego myślenia, innego podejścia niż w przypadku wszystkich pozostałych komputerów.

Ostrożnie! Nie uszkodzić obudowy!

Wyspecjalizowany serwis Apple różni się od serwisów nie przygotowanych do wykonywania tego rodzaju napraw – tym, że nie uszkadza obudowy przy otwieraniu – np. w iPhonie, iPadzie. Otworzenie tych urządzeń nie jest łatwe ale co ważne – istnieją do tego specjalne, drogie narzędzia, którymi nie dysponuje każdy serwis.

Baza sprzętowa, narzędziowa

Dysponujemy pełnym, kompletnym wyposażeniem dedykowanym serwisowi Apple. Posiadamy zarówno wszystkie niezbędne narzędzia dedykowane do applowskich urządzeń, posiadamy także wszelką aparaturę pomiarową, diagnostyczną, lutowniczą.

Doświadczenie serwisu

Przez lata naszej działalności nabyliśmy doświadczenie, które przekłada się na wysoką skuteczność napraw. Jest to już fakt – udaje nam się uratować znakomitą większość sprzętów, które przyjmujemy do diagnozy.

DGSI – serwis MacBook Warszawa – DGSI